KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 6925654
*
nr 692 5654
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Etsning, Lennart Olausson (f. 1944), E. T, 10x16
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
Sista tid för bud online:
måndag 18 april 2011
kl 17:45:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
15/4 18:12:06
1
100 kr
17/4 23:17:57
2
300 kr
17/4 23:45:25
3
200 kr
17/4 23:45:40
3
300 kr
17/4 23:45:55
3
350 kr
17/4 23:48:18
3
400 kr
18/4 17:30:49
2
400 kr
18/4 17:31:56
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Lennart Olausson
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Läs mer om Lennart Olausson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lennart olausson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3002 Oljemålning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Signerad, dat..//
Aktuellt bud: 10.500 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:05
*
Lennart Olausson
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Läs mer om Lennart Olausson
nr 692 5654
Lennart Olausson
(f. 1944), Sverige
Etsning, Lennart Olausson (f. 1944), E. T, 10x16
Lennart Olausson, svensk målare född i Stockholm 1944.
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 450 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 18 april 2011 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
15/4 18:12:06 | 1 | 100 kr |
17/4 23:17:57 | 2 | 300 kr |
17/4 23:45:25 | 3 | 200 kr |
17/4 23:45:40 | 3 | 300 kr |
17/4 23:45:55 | 3 | 350 kr |
17/4 23:48:18 | 3 | 400 kr |
18/4 17:30:49 | 2 | 400 kr |
18/4 17:31:56 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Lennart Olausson
Lennart Olausson, svensk mÃ¥lare född i Stockholm 1944.Läs mer om Lennart Olausson
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik lennart olausson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
3002 Oljemålning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Signerad, dat..//
Aktuellt bud: 10.500 kr
Auktionen avslutas
idag
3 juni kl 20:05